01.06.06. Darba spēka pieejamības un nodarbinātības problēmu risināšana Daugavpils reģionā.
Daugavpils pilsētas Domes Finanšu komiteja atbalstīja projektu par pētījuma veikšanu, kurā plānots novērtēt un sniegts priekšlikumus darba spēka pieejamības un nodarbinātības problēmu risināšanai mūsu reģionā. Projektu atbalsta Eiropas Sociālais fonds, to paredzēts ieviest 2 gadu laikā un tā kopējā summa sasniedz 42 000 Ls, no kuriem 82,5 % sedz Sociālais fonds un valsts.
Vai reģionā ir pietiekami darba spēka resursi, lai varētu attīstīt jaunas ražotnes? Vai mācību iestādes gatavo atbilstošus speciālistus? Kādi ir izšķirošie faktori, kad reģiona iedzīvotāji izlemj par darba meklējumiem ārzemēs? Tie ir tikai daži jautājumi, kurus paredzēts risināt projekta realizācijas laikā.
Jau kopš pirmās Daugavpils Investoru kluba tikšanās reizes (2004.gadā) jautājums par darba spēka trūkumu, bija atzīts par vissvarīgāko. Arī pamatotas informācijas trūkuma dēļ vairāki potenciālie investori pieņēma lēmumus savu uzņēmējdarbību neuzsākt Daugavpilī. Lai patiesi varētu novērtēt situāciju tika nolemts lūgt Daugavpils pilsētas domi veikt šādu pētījumu, kurā tiktu apskatīti pieejamie darba spēka resursi Daugavpilī un Daugavpils ietekmes reģionā. Par svarīgiem elementiem atzīts arī nepieciešamība izstrādāt ieteikumus uzņēmējiem, valstij un pašvaldībai, mācību iestādēm un darba ņēmējiem saistībā ar darba tirgu.
Pēdējā laikā aizvien aktīvāk tiek runāts arī par jauniešu nodarbinātības jautājumiem, pēc mācību iestāžu beigšanas. Arī šos jautājumus paredzēts izskatīt dotā pētījuma izstrādes laikā.
Ka būtisks ir fakts, ka Daugavpils pilsēta šī projekta ietvaros apskata plašāku reģionu, kas tieši ietekmē pilsētas ekonomisko attīstību.

Informācija:
Pilsētas attīstības departamenta speciālistes E.Prokofjevas,
tālrunis 5404391

Автор: Daugavpils

Автор: Deandre
Добавлено: 04.11.2016 16:50
0

Very valid, pithy, sutniccc, and on point. WD. http://ugzixhzcjmg.com [url=http://cugege.com]cugege[/url] [link=http://cjfxkvjlbv.com]cjfxkvjlbv[/link]

Автор: Steffi
Добавлено: 04.11.2016 10:52
0

Keep it coming, wrretis, this is good stuff.

Автор: Budd
Добавлено: 29.10.2016 05:02
0

At last, soomene who comes to the heart of it all

Автор: Tuesday
Добавлено: 25.05.2016 22:21
0

The voice of raoatnility! Good to hear from you. http://pydhpntsx.com [url=http://nbayrvffl.com]nbayrvffl[/url] [link=http://ckwdbk.com]ckwdbk[/link]

Автор: Twiggy
Добавлено: 24.05.2016 02:28
0

You keep it up now, unsrdetand? Really good to know.

Автор: Ellyanna
Добавлено: 21.05.2016 13:09
0

You really found a way to make this whole proescs easier.

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha