Kopā ar daugavpiliešiem svētkus svin 8 sadraudzības pilsētas
Uz pilsētas svētku svinībām ieradušās delegācijas un kolektīvi no 8 sadraudzības pilsētām. 10. jūnijā oficiālās pašvaldību delegācijas no Maskavas, Sanktpēterburgas, Pleskavas (Krievija), Radomas (Polija), Ramlas (Izraēla), Vitebskas (Baltkrievija), Zarasiem, Panevēžas (Lietuva) uzņēma pilsētas Domē.
Daugavpils mērs Rita Strode pateicās delegācijām par to, ka ir kopā ar pilsētu svētkos. Vairākkārt tika uzsvērts, ka ir izveidojusies stipra draudzība, neskatoties uz robežām un attālumiem. Ir virkne kopīgu projektu. Ar Lietuvas pilsētām kopīgi mērķi tūrisma jomā, ar Vitebsku izveidojušās ļoti ciešas kultūras saiknes. Notiek kolektīvu apmaiņa, Rotko centra projektā notiek cieša sadarbība ar Šagāla muzeju Vitebskā. Sena draudzība Daugavpili saista ar Radomu. Izglītības, medicīnas jomās sadrbība notiek ar Maskavu un Sanktpēterburgu.
Kā jau svētkos pienākas bija daudz jauku dāvanu. Tās pasniedzot ciemiņi uzsvēra, ka Daugavpils ir skaista, sakopta, sirdī jauna pilsēta. Un ar katru gadu tā mainās, kļūst vēl skaistāka un interesantāka. Viesi ir pamanījuši, ka daugavpilieši ļoti mīl savu pilsētu un lepojas ar to.
Svētki ir sākušies. Ciemiņi no sadraudzības pilsētām pārsteigti par interesanto svētku programmu un ir gatavi priecāties kopā ar Daugavpili.

Автор: Daugavpils

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha